Samsung DVM Chiller

Vzduchom chladený Chiller kombinujúci výhody systémov pracujúcich na báze chladiva s vodným systémom.

Modularita a kompaktná veľkosť

Modularita poskytuje široké spektrum konfigurácií. Jednoducho a flexibilne spojíte jednotlivé moduly podľa potreby a navolíte si chladiaci výkon v rozpätí od 42 až do 280 kW. Kombinovať môžete rôzne moduly tak, ako Vám to vyhovuje, vzhľadom na priestorovú dispozíciu, optimalizáciu energetických nákladov alebo ich vzájomnú vyváženosť.

Vysoký výkon & energetická účinnosť

Systém pracuje s vysoko účinným BLDC inverter kompresorom s technológiou flash injection. Táto výnimočná technológia zabezpečuje konzistentne vysoký výkon a znižuje energetické straty.

Rozšírenie chladiaceho výkonu pri úspore miesta

Vzhľadom na kompatibilitu, kompaktnú veľkosť a vysokú účinnosť je DVM Chiller výborným riešením na retrofity existujúcich chillerov. Znižuje prevádzkové náklady a uvoľňuje zastavaný priestor a to aj pri náraste celkového chladiaceho výkonu.

Jednoduchá manipulácia a inštalácia

Modularita a kompaktná veľkosť znižuje čas a náklady spojené s prepravou DVM Chilleru a taktiež čas a náklady na inštaláciu jednotlivých modulov.

Centralizovaná regulácia

Rovnako ako pri VRF zariadeniach je pohodlná prevádzka sprevádzaná integrovanou reguláciou. Všetky vonkajšie aj vnútorné jednotky (voda, vzduch) monitorujete a ovládate z jedného regulátora.

Tichá prevázdka počas noci

“Nočný tichý režim” umožňuje prevádzku DVM Chillera v 3 rôznych úrovniach prevádzky počas noci. Rýchlosť otáčok kompresora a ventilátorov sa mení vzhľadom na požadovaný výkon pri lepších hlukových parametroch ako v bežnej prevádzke.