Free Joint Multi

Free Joint Multi predstavuje najlepšie riešenie pre obytné priestory vyžadujúce flexibilný, účinný a spoľahlivý systém klimatizácie. K jednej vonkajšej jednotke Free Joint Multi je možné pripojiť až 5 vnútorných jednotiek, ich inštalácia vyžaduje minimum priestoru. Zaistí účinné chladenie a vykurovanie v niekoľkých miestnostiach.

Free Join Multi

Funkcia SMART WI-FI

Funkcia SMART WI-FI

Funkcia SMART Check

Funkcia SMART Check

Európska smernica k ochrane životného prostredia - RoHS Osvedčenie RoHS k technológii Samsung

Samsung znižuje na minimum používanie jedovatých látok, ako je ortuť, olovo a kadmium, a jeho technológia šetrná k životnému prostrediu získala osvedčenie RoHS.

Klimatizácia a životné prostredie
ROHS
RoHs (Obmedzenie o používaní nebezpečných látok)

Smernice RoHS stanovujú predpisy na ochranu životného prostredia, ktoré zakazujú používanie jedovatých látok, napríklad ortute, olova a kadmia, ktoré predstavujú prekážku pri recyklácii elektronických zariadení.

Dva BLDC kompresory

Vonkajšia jednotka FJM má dvojpiestny BLDC kompresor s veľmi stabilnými pohyblivými súčasťami. Výkyvy krútivého momentu sa tak znižujú o 70% v porovnaní s obvykle používaným jedným BLDC kompresorom.

BLDC kompresory

Ovládač so sínusovou vlnou (Sine Wave Controller)

Všetky modely FJM spoločnosti Samsung majú novo vyvinutý ovládač so sínusovou vlnou (Sine Wave Controller). "Hladšie" vlnenie zlepšuje akustickú kvalitu a celková hlučnosť sa znižuje.

Ovládač so sínusovou vlnou

Zvuková izolácia kompresora.

Dve vrstvy zvukovej izolácie úplne izolujú kompresor a pohlcujú a znižujú na minimum hluk. Zaisťujú tak tišší chod kompresora.

Zvuková izolácia

Ľahká inštalácia

Toto riešenie s tlačítkom pre automatickú adresáciu uľahčuje užívateľom spustenie systému.

Ľahká inštalácia